Rodzaje najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych. Jak dobrać jego wygląd do narzeczonej?

| Blog | 30 sierpnia 2017

Biżuteria stanowi bardzo ważny element każdej kobiety. To ona podkreśla piękno i subtelność urody. Każda kobieta dzięki biżuterii może w prosty sposób sprawić, że nawet najprostsza stylizacja wygląda bardzo dobrze.

Jednym z najważniejszych dni dla kobiety, oprócz ślubu i narodzin dziecka, są zaręczyny. Pierścionek powinien pasować do gustu i charakteru dziewczyny. Niestety mężczyźni sugerują się opinią ekspedientek w sklepie lub kupują pierścionki online. Jak wybrać idealne pierścionki zaręczynowe?

Pierścionek w cyrkonią

To najtańsza wersja spośród wszystkich. Oczywiście nie jest to gorsze rozwiązanie, ponieważ cyrkonia imituje diament. Nie każdego stać na wydanie fortuny na drogą biżuterię, dlatego należy wziąć pod uwagę to, z czego jest wykonany. Kiedy zdecydujemy się na cyrkonię, wybór jest bardzo duży. Kolejnym krokiem jest wybranie podstawy pierścionka, czyli elementu głównego. Może być wykonany z żółtego, różowego lub białego złota. 

Pierścionek w brylantem

To o wiele droższa wersja. Brylanty to jedne z najszlachetniejszych kamieni. Niestety każdy jubiler bardzo wysoko ceni tego rodzaju tworzywo. Nie każdy może pozwolić sobie na tak gigantyczny wydatek, jednak bardziej zamożne ozdoby z pewnością skorzystają z oferty, aby uszczęśliwić partnerkę. Pierścionki z brylantem również mogą mieć podstawę srebrną, w kolorze, różowego złota, w kolorze żółtego i białego złota. Niestety srebrna wersja występuje niezwykle rzadko, a wręcz ni jest już dostępna w wielu sklepach. 

Pierścionki z szafirem

Każdy wie, że pierścionki z szafirem robią ogromne wrażenie, chyba na każdej kobiecie. Zwłaszcza jeżeli pierścionek zgodnie z tradycją przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Szafir to bardzo ekskluzywne kruszywo. Szafir ma kolor ciemnego granatu. Przepięknie komponuje się ze srebrem lub białym złotem. Surowiec ten jest nieco tańszy od diamentu, jednak robi niesamowite wrażenie na kobietach. Mężczyźni powinni częściej decydować się na tego typu pierścionek dla swojej wybranki.

Jak dobrać pierścionek do posiadaczki?

Tutaj ważny jest wygląd i charakter dziewczyny. Zazwyczaj na pierwszy rzut ona widać, czy dziewczyna woli klasykę, czy też raczej nutkę szaleństwa. To niezwykle proste. 

 

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 252, dzisiaj: 3

  

Zostaw odpowiedź