Bukiety ślubne na każdą porę roku

| Blog | 9 marca 2018

Można powiedzieć, że lato jest ulubioną porą roku nowożeńców. Terminy związane z uroczystościami ślubnymi zarezerwowane są na kilka najbliższych lat. Narzeczeni maja zatem dużo czasu na zorganizowanie wszystkiego i dopięcie na ostatni guzik.

Sala, orkiestra, miejsce ceremonii, samochód to wszystko już potwierdzone. Kilka spraw jednak czeka na swoja kolej. Na przykład listy gości czy bukietu ślubnego nie warto przyklepywać dużo przed czasem.

Wybierając bukiet ślubny często kierujemy się sezonowością, ze względu na dostępność kwiatów. Sezonowe kwiaty są zawsze wyjątkowo piękne, a wiązanki z nich wyjątkowo piękne. Barwy kwiatów ubogacają strój panny młodej zgodnie z sezonowym trendem.

Są jednak kwiaty niezwykle uniwersalne, które doskonale sprawdzają się o każdej porze roku. Róże, bo o nich mowa cudownie wyglądają w każdej porze roku. Wiązanki różane mogą być tworzone w najróżniejszych barwach i kompozycjach jako jednokolorowe lub w przeróżnych łączeniach kolorów.

Róża nie na darmo nazywana jest królową kwiatów. Nie potrzebuje żadnych dodatków, by wyglądać dostojnie. Niektóre panny młode wybierają pojedynczy kwiat, jako dodatek do sukni ślubnej i niewątpliwie wygląda to znakomicie. Bukiety ślubne powstałe z róż emanują niezwykłą siłą i dostojnością.

Cudownie byłoby, gdyby była możliwość zatrzymania tej magicznej chwili na dłużej. Ślub, wesele, goście i związane z tym magiczne momenty są ulotne, jak letni deszcz. A gdyby tak móc przechować bukiet i cieszyć się jego widokiem przez wiele kolejnych lat? Nie ma nic bardziej prostego. Rosebelle wie, co panny młode kochają najbardziej. Wiecznie żywe róże, z których przezorne panny młode tworzą bukiety ślubne, zachowują swój urok przez wiele lat.

Przechowywane w zacienionych miejscach pozwolą zachować magię minionego ślubu. Wianki, bukiety czy stroiki będą królować przez długie lata, nawet kiedy na sali weselnej opadnie już kurz.

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 103, dzisiaj: 1